Soustředění 2018


Bulletin #2 

Velikonoční soustředění má centrum opět po 2 letech v Hradci Králové

Základní informace:

Příjezd: čtvrtek 29.3.2018 odpoledne, ubytování je od 17 hod. V případě dřívějšího ubytování volejte 777 161 457 sdělte heslo "Kolář"

Ubytování: Penzion U Mlejna, Hradec Králové, Zámostí 261, Hradec Králové (na webu píšou, že do navigace je třeba zadat Přímská 2, HK a pak sledovat ukazatele...)
Organozátor ubytování je Ruda, tak v případě dotazu na nějaký detail, který tu nevyčtete, jako je např. počet skleniček ve společné kuchyňce nebo velikost ručníků, obracejte přímo na něj.

Cena: klub přispívá na ubytování všem svým členům 800 Kč na celý pobyt. Rozdíl do plné ceny bude stržen každému členovi z podúčtu. V případě úspěšného získání grantu pro klub, budou náklady na ubytování hrazeny plně klubem. Toto budeme vědět až někdy v pozdním jaru, proto dojde k případnému doúčtování později.
 

Stravování: možnost objednání polopenze, viz odkaz nebo vlevo menu pod Soustředění 2018. Bydlíme přímu v areálu restuarace, můžete se tedy spolehnout i na denní výběr z jídeláku. Jsme ve velkoměstě, takže ceny jsou drobet jinde než ve Vilémově. Nicméně velkoměsto také nabízí podstatně širší možnosti nákupu surové nebo hotové stravy. 
Stravu si hradí každý sám. Klub nepřispívá.

Tréninky:

Soustředění probíhá od čtvrtku 29.3.2018 do pondělí 2.4.2018
Rozpis tréninků je uvedný níže. Od pátku večera do soboty odpoledne máme společné tréninky s juniorským repre, tak se můžeme porovnat. V případě zájmu, je možné se přidat i na nedělní tréninky, ale ty se konají až u Borohrádku. Je potřeba se rozhodnout brzo, aby si trenéři nachystali pro zájemce mapy.

Další informace: Budou mohou přibývat zde, v diskuzním fóru nebo na  facebookové stránce události 


Hrubý, ale fakticky finální plán soustředění

Den Čas Trénink Čas Trénink Čas Trénink
Čtvrtek     14 - 18h projíždění lesa a
seznámení se s ním
   
Pátek 9:30h 100k middle cestou myslivců 15h 1. úseky štafet u Vlka 20:00 noční MTBO na hřbitově
Sobota 9:30h koridory na Stříbrném rybníce 15h Biřiččí kratší long     
Neděle 9:30h paměťák u Vlka 15h výlet hradeckou plackou    
Pondělí 10h štafety okolo Češíku  
 
   

Tréninky chystá široký tým zkušených současných i bývalých závodníků, stavitelů a organizátorů. Záměrem je, aby tréninky byly spíše kratší, tedy do hodiny i pro méně zdatné závoďáky, zato výrazně intenzivní mapově a technicky. Na starty tréninků to bude vždy 3-6 km, s možností přiblížení autem (platí pouze pro unavené děti :-). Výjimkou je pochopitelně výlet - ten naplánujeme až na místě podle počasí. Uvedené parametry tréninků tedy slaďte se svými tréninkovými plány.